مشاوره رایگان

قدم در مسیر مشاوره بذارید. . .

لحظه ها و کسب و کارتون پر از خبرهای خوب و رشد

من دانیال مرتضی راهبر یک تیم، کسی که تونسته افراد خبره رو توی حوزه دیجیتال مارکتینگ جمع کنه و تشکیل یک تیم به نام دنیل مارکتینگ رو بده.

متولد هفتمن روز از فصل عاشقی یعنی آبان هستم.

عاشق تجزیه و تحلیل کسب و کارها و خانواده گوگل هستم.

برچسبی که دوست دارم که با خودم یدک بکشم و با اون شناخته بشم مشاور دیجیتال مارکتینگ، است.

امروز میخوایم درباره  تاثیر کرونا بر کسب و کارها و کمکی که تیم ما میتونه برای انجام بده صحبت کنیم

 

تاثیر کرونا بر روی کسب و کارها؟؟؟

 

همونطور که همه میدونیم کرونا خیلی بد داره میتازه، الان جدا از اینکه کار و کاسبیمون رو چه طور رشد بدیم، دغدغه خیلی ها این شده دور از جون همه چه جور زنده بمونیم.
هر روز با اعمال محدودیت های رفت و آمدی در شهر از طرف دولت مواجه میشیم و این مورد کسب و کار های حضوری رو بیش از حد تحت تاثیر منفی قرار میده و دچار ضررهای زیادی می شوند.
امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی سعی میکنیم این دوره رو مثل خیلی از دوره های سخت دیگه ای که تو زندگی داشتیم به سلامت بگدرونیم ولی چیزی که بعد از گذران این دوره برامون شاید بمونه کسب و کاری که دچار ضرر های زیادی شده.

 

دنیل مارکتینگ چه کمکی میتونه به شما بکنه؟؟؟

 

خداروشکر به لطف اینستاگرام آموزش های رشد و توسعه در این فضا زیاد شده است چه بسا توسط افرادی که دانش زیادی ندارند و یکسری آموزش های زرد به مخاطبین ارائه می دهند چه توسط افراد خبره ای که چندین سال در این حوزه تجربه و دانش دارند.

ولی همه میدونیم که نمی توان برای تمام کسب و کار ها یک نسخه پیچید و بگیم با این روش همه میتونن رشد کنن. برای اینکه کسب و کار شما در مسیر درست قرار بگیره و بتونید تصمیم گیری های کارسازی را انجام دهید، نیاز هست تا متناسب با پرسونای برند و مخاطب خودتون مشاوره دریافت کنید.

تیم دنیل مارکتینگ با سابقه چندین ساله خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ در این دوران کرونا برای کمک به صاحبین کسب و کار ها و یاری رساندن به رشد برند ها تصمیم گرفته است که مشاوره رایگان برای این عزیزان در نظر بگیرد و متناسب با هر کسب و کاری نقشه راه دیجیتال را برای آن رسم کند.

شما عزیزان جهت بهره مندی از 30 دقیقه مشاوره رایگان تیم ما که به صورت تماس تصویری انجام خواهد شد می توانید با تکمیل کردن فرم زیر، در خواست خود را ثبت کنید.

18749402-[Converted]

دریافت وقت مشاوره رایگان

  • ترجیحا شماره ای که در واتس اپ فعال است.
  • آیدی پیج اینستاگرامی که میخواهید مورد بررسی قرار بگیرد
  • Date Format: YYYY dash MM dash DD